Wielkopolskie Centrum Szkoleń Psychologicznych

Nasz ośrodek oferuje
szeroki wybór szkoleń
służących rozwojowi z zakresu psychologii
i dziedzin pokrewnych.

Po udziale w każdym szkoleniu, wystawiamy odpowiedni certyfikat dla uczestników, którzy ukończyli dany kurs.

Na początku roku 2019, nawiązaliśmy współpracę z Polskim Centrum Psychoterapii Pozytywnejpod kierownictwem dr Romana Ciesielskiego, czego efektem jest wzbogacenie naszej oferty o szkolenia z zakresu Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej, będącej znaną na świecie i coraz bardziej popularną szkołą psychoterapii w Polsce. Stanowi ona nowoczesną metodę leczenia zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Psychoterapia pozytywna jest szkołą terapeutyczną akredytowaną przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii, Światową Radę Psychoterapii i Międzynarodową Federację Psychoterapii.

Oferujemy Państwu możliwość uzyskania międzynarodowego tytułu Konsultanta Psychoterapii Pozytywnej po ukończeniu pierwszego etapu szkolenia. Kontynuacja nauki prowadzi do zdobywania coraz bardziej zaawansowanych kompetencji a po zaliczeniu egzaminu końcowego tytułu Certyfikowanego Psychoterapeuty Pozytywnego. Daje on uprawnienia do praktykowania tej metody leczenia oraz podstawy do ubiegania się o Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP) i kontraktowania usług terapeutycznych w ramach umowy z NFZ.

Jako zespół, staramy się stale rozwijać ofertę naszych szkoleń, o coraz szersze spektrum tematów uwzględniając najnowsze doniesienia naukowe i aktualną problematykę społeczną. Stale monitorujemy jakość kształcenia, poziom i pracę naszej placówki, a także zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dydaktyczną.

Każdego zainteresowanego nabyciem lub rozwojem swoich kompetencji zawodowych, zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą szkoleniową.

WCSP
Adres

ul. Zakręt 26                    
60-351 Poznań

Kontakt

Email: biuro@wcsp.pl 
Telefon +48 690 620 066
Fax: +48 61 867 18 27