PERMA - praktyczny model szczęścia

Prowadząca: mgr Jaśmina Machlah

Informacje podstawowe

Zarówno cierpienie jak i dobrostan są częścią ludzkiego istnienia. Jednak usuwanie warunków niesprzyjających nie jest tym samym co budowanie warunków sprzyjających, które sprawiają, że życie staje się bardziej wartościowe. Każdy z nas pragnie życia pełnego sensu oraz stworzenia najlepszej wersji samego siebie. Z pomocą przychodzi psychologia pozytywna i jej narzędzia, które służą nam na drodze do osobistego rozkwitu. Teoria PERMA Martina Seligmana stanowi teoretyczną podstawę tego warsztatu. Zagadnienia tej teorii w prosty sposób demonstrują jakie czynniki wprost mogą przyczynić się do osobistego rozkwitu. Uczestnicy dowiedzą się także w jaki sposób stosować teorię PERMA aby odnosić wyniki i sukcesy w pracy, domu, hobby, aby budować pozytywną postawę i stymulować pozytywny rozwój.

Warsztat skierowany jest do osób zainteresowanych obszarem psychologii pozytywnej i jej praktycznymi zastosowaniami do poprawy jakości życia codziennego. Warsztat łączy w sobie elementy wykładu oraz pracy indywidualnej oraz interaktywnej.

Program szkolenia

  1. Czym jest osobisty rozkwit i co go umożliwia?
  2. Pozytywne emocje
  3. Zaangażowanie
  4. Związki
  5. Znaczenie/sens
  6. Osiągnięcia

Każdy z elementów zostanie omówiony i osadzony w kontekście swojego praktycznego zastosowania w życiu codziennym, dla samych siebie lub klientów.
Materiały zapewnia prowadzący.

Prowadząca

Mgr Jaśmina Machlah, psycholog społeczny oraz o specjalności klinicznej, psychoterapeuta w procesie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w nurcie systemowo-ericksonowskim w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu. Prowadzi gabinet psychoterapii, wykłada na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Poznaniu. Prowadzi także badania naukowe w obszarze psychologii pozytywnej, adaptując narzędzia badawcze, a także zajmuje się tłumaczeniami naukowymi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii oraz członkiem rady Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie: PsychologwPoznaniu.com

Jaśmina Machlah
Jaśmina Machlah

Data szkolenia

19.09.2021

Zakres godzinowy

10:00 - 16:00

Koszt

190 zł

Wszelkie informacje organizacyjne zostaną przesłane mailem po zarejestrowaniu uczestnika.

WCSP
Adres

ul. Zakręt 26                    
60-351 Poznań

Kontakt

Email: biuro@wcsp.pl 
Telefon +48 690 620 066
Fax: +48 61 867 18 27